Firuzköy İlkokulu

Firuzköy İlkokulu Ulaşım Bilgileri ve İletişim Bilgileri :

Kurum Adı

Firuzköy İlkokulu

İl

İstanbul

İlçe

Avcılar

Adres

Firuzköy Mah. Kadir Özdemir Cad. No:88

Telefon

(212) 690 09 63

Faks

(212) 423 69 31

İstanbul ilinde yer alan Firuzköy İlkokulu hakkında detaylı bilgilerin olduğu sayfayı incelemektesiniz. Firuzköy İlkokulu adres, telefon, fax ve okulun bağlı olduğu il ve ilçe bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz. Firuzköy İlkokulu sınavları ile Firuzköy İlkokulu kayıt bilgileri gibi konularda eğitim kurumuna telefon ve diğer iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

1 Comment

 1. Cihangir BALTA says:

  Okulunuz 6G Sınıfı öğrencilerinizden Emirhan BALTA’Nın velisiyim.
  10.04.2013 tarihinde sınıfta konuşma bahanesi ile 6G sınıfı öğrencilerinin eline cetvelle vuran,Teknoloji Tasarım öğretmeni,Hatice Elif DUYAR,nasıl bir eğitmendir ki,Cetveli dikey olarak öğrencilerin eline vurmuş ve Benim Çocuğumun Baş parmağının dip kısmı morarmış ve şişmiştir.Çocuğun ağrı şikayeti mevcuttur.
  Ben ne oldu parmağına dediğimde,Bana söylemek istememiş.Israrım sonucu öğrendiğimde,Teknoloji Tasarım öğretmenini sınıfı cetvelden geçirdiğini söylemiştir.
  Ben çocuğuma bugün rapor alacağım.
  Bu eğitimcinizin,Dayak atarak bir şeyler öğretemeyeceğini,Günümüzde dayaklı eğitimin olmaması gerektiğini anlamamış olmalı ki,Böyle bir olaya başvurmuş.
  Eğitimci öğretmenlere saygımız her zaman sonsuzdur.
  Bu olay,Kendisine olan saygınlığımızı zedelemiştir.
  Bir veli olarak,Okul Yönetiminizden ricam,Bu eğitimcinize gerekli uyarıyı yapmanız ve bu olayın tekrar yaşanmaması gerektiğini hatırlatmanızdır.
  Saygılarımla..

Yorum Yapın

2013 Okul Bilgileri – Devlet Okulu ve Özel Eğitim Kurumları – İlkokulum.com ·